Služby

Nabízíme masáže

Masáž patří mezi jednu z nejstarších a nejjednodušších způsobů léčby. Přesvědčili jsme se, že prováděné doteky přinášejí úlevu, navozují pohodu a tím celkově zlepšují zdraví. V dnešní uspěchané době lidé trpí bolestí jak psychickou, tak i fyzickou. Než se rozhodnete sáhnout po lécích, zkuste nejprve naši masáž! Je to prastarý vyzkoušený lék, který Vám zaručeně pomůže.

Nabízíme pedikúru

Naše profesionální pedikúra propojuje nejen odbornou péči o Vaše nohy se špičkovou podologickou kosmetikou, ale dopřeje Vám i uklidňující zážitek a osvěžení Vašich nohou právě pro Vás. Řešíme zarostlé nehty, rovnátka, kuří oka, praskliny, onemocnění nehtových plotének a spousty dalších neduhů, které snižují pohodou Vašeho života.

Nabízíme kosmetiku

Methode Brigitte Kettner se v mnoha bodech liší od jiných kosmetik. Tato kosmetika je osobní celostní kosmetika a metoda, zevnitř i zvenku. Zkoumáme každou příčinu každého estetického problému tak, že bereme člověka jako celek a ne jako vnější obal. Pouze tak můžeme sestavit profesionální ošetření, doprovázené osobními produkty a tělu vlastní substance aktivovat, normalizovat nebo zbrzdit.

Obrázek